Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/honglt/domains/r-4.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
en_about us | Reklamos4

Reklamos 4

“Istorija rodo, kad pirmas brendas, įsiskverbęs į sąmonę, gauna dvigubai didesnę rinkos dalį už antrąjį ir dar dvigubai daugiau už trečiąjį. Daugelis neįvertina, kaip svarbu būti pirmuoju.”

Musų istorija


 

         15 -ti metai, kaip dirbame su Reklamos4 (reklamos keturi) prekiniu ženklu (įmonių grupę sudaro 3 įmonės, kurios dirba Europos sąjungos valstybėse). Šiuo metu savo įmonės patalpose Metalo g. (~600 kv.m.), turime tris gamybos cechus (dažymas UV dažais, metalo pjaustymas ir suvirinimas, didelių gaminių surinkimo cechas bei atskiras smulkių reklaminių gaminių gamybos cechas ir spauda), todėl praktiškai visos paslaugos atliekamos vietoje, kas užtikrina užsakymo vykdymo operatyvumą.

Įgijome pasitikėjimą vykdydami įvairių Europos kompanijų ar individualių žmonių užsakymus.
Vidaus reklamos plotų nuomoje sėkmingai bendradarbiaujame su medicinos ir mokymo įstaigomis Lietuvoje ir Latvijoje.

Siūlome įvairius sprendimo būdus ne tik didelėms ir žinomoms kompanijoms, bet ir smulkioms įmonėms. Esame lojalūs, lankstūs ir ne maksimalistai. Mes neatsisakome Vieno gaminio užsakymo, priešingai, padedame klientams sukurti dizainą, sumodeliuojame, projektuojame įvairaus tipo reklamos gaminius. Kūrybinis darbas, naujų reklamos produktų gamyba- tai mūsų įmonės varomoji jėga.
Reklamos ketverto įmonės gamyba nėra masinė (~0.5 mln. Eur apyvarta per metus), todėl kiekvienas užsakovas gali lanksčiai reguliuoti, planuoti kiekvieną užsakymą ir pritaikyti kiekvieną mūsų gaminį tik sau.
Esame linksmi ir draugiški, siekdami operatyvaus ir kokybiško kliento aptarnavimo bendradarbiaujame su daugeliu reklamos gamybos, spaudos įmonėmis su kuriais dalinamės informacija, patirtimi, patarimais ir užsakymais.

VEIKLOS PRINCIPAI


profesionalumas

Atsakingai žiūrime į savo darbą,vertiname kompetenciją ir darbo standartus, siekiame užsakovui operatyviai pateikti kokybiškus darbo rezultatus

pagarba sau ir kitiems

Mums svarbus kiekvienas darbuotojas, klientas, organizacija. Tikime, kad pagarba skatina bendradarbiavimą, lojalumą

augimas ir tobulėjimas

Mes nuolat analizuojame ir vertiname firmos veiklą, siekiame tobulėti
bei plėstis , todėl tobuliname jau turimus įgūdžius ir produktus

lankstumas

Atsakingai žiūrime į savo darbą,vertiname kompetenciją ir darbo standartus, siekiame užsakovui operatyviai pateikti kokybiškus darbo rezultatus

Papildomos kryptys


Pagrindinės Reklamos4 veiklos kryptys, vykdomos visoje Europoje

 

  • Vidaus ir išorės reklamos iškabų projektavimas (Europa)
  • Reklamos gamyba ( reklaminiai bokšteliai, iškabos, stendai, skydai, tūrinės raidės ir t.t.) ir leidimų derinimas (Europa)
  • Spaudos darbai (Europa)
  • Metalo gaminių gamyba, virinimo ir kalvio darbai
  • Medinių stendų gamyba ir montavimas
  • Dizaino ir maketavimo paslaugos
  • Įvairios plėvelės klijavimas ant langų, stiklinių pertvarų, auto
Reklamos plotaiKitos paslaugos