Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/honglt/domains/r-4.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
lt_tūrinė_reklama | Reklamos4

Tūrinės iškabos, raidės

Frezuotų, lankstytų iš plastiko ar aliuminio korpuso tūrinių raidžių gamyba, montavimas, remontas ir renovacija
Pigi ar brangi tūrinių iškabų gamyba priklauso nuo medžiagų ir gamybos trukmės, montavimo principo ir galimybių

Reklamos
gamybai ir tūrinių raidžių gamybai naudojamas įvairių spalvų plastikas ar aliuminio lakštai (raidžių šonai), skaidrus arba spalvotas orgstiklis (raidžių priekinė ar galinė dalis). Aplinkos poveikis lauko iškabai didžiulis (pietinė ar šiaurinė pastato pusė, vėjuota pusė, automobilių tarša, vibracija, fasado spalva, lietus ir kt.), todėl reikia protingai pasirinkti medžiagas, kad iškaba tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį.

5 metų garantija LED modulių apšvietimui

Ilgaamžiškumas ir taupumas: šviečia ~50 000 val., 1 kv.m. iškabos ploto elektros sąnaudos nuo 15 iki 80 W/val..

Gamyba


Korpuso gamybai naudojamas pasirinktos spalvos plastikas, kuris suklijuojamas arba aliuminis, kuris suvirinamas, vėliau  paviršius dažomas UV atspariais dažais pagal RAL spalvų palete. Priekinė dalis gaminama iš 3-4 mm įvairios spalvos orgstiklio, plexiglass. Jeigu spalvų paletėje neturime tokios spalvos, kurios mums reikia, tuomet priekinė dalis apklijuojama aukštos kokybės lipduku/filtru.
Jeigu naudojame išorinį apšvietimą, tūrinės raidės apšviečiamos prožektorių pagalba.
Raidžių apšvietimo įjungimui naudojame programuojamą laikmatį arba automatinius šviesos jutiklius, kurių pagalba nereikia patiems įjunginėti ir išjunginėti reklamines iškabas.
Reklamos tūrinių raidžių gamybą projektuoja ir procesą prižiūri specialistai su ne mažesne nei 5 metų darbo patirtimi.
Norėdami sužinoti iškabos:
-kainą,
-kaip atrodys ant pastato,
-ar pavyks gauti miesto savivaldybės sutikimą,
-kiek preliminariai gali kainuoti gamyba ir darbai,
tokią užklausą su jūsų pastato nuotrauka, logotipu, tikslesniu pageidavimų aprašymu ir pastabomis* siųskite bendruoju el. paštu info@reklamos4.lt , Facebook’u ar Messenger’iu (preliminarūs skaičiavimai bus pateikti per 1-24 val.).

*pagal el. laiško teksto raktinius žodžius užklausa bus nukreipta specialistui.

Kitas iškilių, tūrinių raidžių gamybos būdas


Tai raidės išfrezuotos iš įvairios spalvos, rūšies ir storio plastiko, organinio stiklo, putplasčio, medžio ir kt. medžiagų. Raidės nudažomos pageidaujama spalva pagal pasirinktą RAL spalvų paletės kodą. Šių raidžių apšvietimui naudojamos LED aureolinis apšvietimas, kai moduliai montuojami nugarėlėje arba sumontuojami išoriniai prožektoriai, lempos. Šiuo nebrangiu gamybos būdu pagamintos raidės atrodo taip pat efektyviai kaip ir įprastos vidaus apšvietimo tūrinės raidės. Užrašai tvirtinami su atstuminiais laikikliais arba tiesiogiai prie sienos. Tai sprendimai ne tik reklamistams, bet ir architektams. Tai efektyvus būdas išgauti įspūdingus, įdomius ir išskirtinius viešosios erdvės privalumus.

 

Susisiekime

Mūsų kontaktai

UAB Reklamos4

Įmonės kodas: 302580341
PVM kodas: LT100006013613
LT827300010125343144
Metalo g. 4, Vilnius
LT02190

info@r-4.eu
+370 5 2311191

Informacija apie reklamos projektavimą ir gamybą: tel.: +370 5 2311191

+370 618 00023 (informacinių nuorodų/lentelių gamyba), +370 606 66699 (sudėtingų ir didelių reklamos iškabų ar tūrinių raidžių gamyba),
+370 698 34645 (ES stendų gamyba ir reklamos iškabų remontas),
+370 614 11101 (informacijos sklaida medicinos įstaigose).

gamyba@reklamos4.lt (informacija apie užsakytų paslaugų ar gaminių montavimus/atidavimus)

6 + 5 =