Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/honglt/domains/r-4.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
lt_apie mus | Reklamos4

REKLAMOS 4

„Istorija rodo, kad pirmas brendas, įsiskverbęs į sąmonę, gauna dvigubai didesnę rinkos dalį už antrąjį ir dar dvigubai daugiau už trečiąjį. Daugelis neįvertina, kaip svarbu būti pirmuoju.“

Kiekvienas žemėje palieka pėdas, jeigu jos gilios- ilgam jos išlieka, jei teisingos- jos tampa takais


         17-ti metai, kaip dirbame su Reklamos4 (reklamos ketvertas, r4, r4advert) prekiniu ženklu (įmonių grupę sudaro 3 įmonės, kurios dirba Europos sąjungos valstybėse). Šiuo metu savo įmonės patalpose Metalo g. (~600 kv.m.), turime tris gamybos cechus (dažymas UV dažais, metalo pjaustymas ir suvirinimas, didelių gaminių surinkimo cechas bei atskiras smulkių reklaminių gaminių gamybos cechas ir spauda), didelių spaudos užsakymų operatyvų įvykdymą padeda įvykdyti spaudos partneriai, todėl praktiškai visos paslaugos atliekamos vietoje, kas užtikrina užsakymo vykdymo operatyvumą. Įgijome pasitikėjimą vykdydami įvairių Europos kompanijų ar individualių žmonių užsakymus.

Vidaus reklamos plotų nuomoje, R4 sėkmingai bendradarbiauja su medicinos ir mokymo įstaigomis. Dirbame bendradarbiavimo principu, taip vykdome šių įstaigų reklamos gamybos užsakymus.

Siūlome įvairius sprendimo būdus ne tik didelėms ir žinomoms kompanijoms, bet ir smulkioms įmonėms. Esame lojalūs, lankstūs ir ne maksimalistai. Mes neatsisakome „Vieno“ gaminio užsakymo, priešingai, padedame klientams sukurti dizainą, sumodeliuojame bei pateikiame įvairaus tipo reklamos gaminio projektą,

Kūrybinis darbas, naujų reklamos produktų gamyba- tai mūsų įmonės varomoji jėga.
Reklamos ketverto įmonės gamyba nėra masinė (~0.700 mln. Eur apyvarta per metus), todėl kiekvienas užsakovas gali lanksčiai reguliuoti, planuoti kiekvieną užsakymą ir pritaikyti kiekvieną mūsų gaminį tik sau. Esame linksmi ir draugiški, siekdami operatyvaus ir kokybiško kliento aptarnavimo bendradarbiaujame su daugeliu reklamos gamybos, spaudos įmonėmis su kuriais dalinamės informacija, patirtimi, patarimais ir užsakymais.

Visi darbai fotografuojami bei filmuojami, taigi užsakovas gauna išsamią darbų ataskaitą, darbų planavimui padeda scoro verslo valdymo programa, ecofleet GPS technologijos dėka matome vykdančiųjų brigadų judėjimą, taupomas laikas ir transportavimo išlaidos, todėl projektų koordinatoriai gali operatyviai sureguoti į pasikeitusius planus ar prijungti naujai atsiradusią užduotį ir ją operatyviai įvykdyti.

VEIKLOS PRINCIPAI


profesionalumas

r4advert 17 metų darbo patirtis bei profesionali įmonių partnerių pagalba- tai vertybių, žinių ir įgūdžių integracija.

pagarba sau ir kitiems

Mums svarbus kiekvienas darbuotojas, klientas, organizacija. Tikime, kad pagarba skatina bendradarbiavimą, lojalumą

augimas ir tobulėjimas

Mes nuolat analizuojame ir vertiname firmos veiklą, siekiame tobulėti
bei plėstis , todėl tobuliname jau turimus įgūdžius ir produktus. Mūsų ausys girdi protingus patarimus!

lankstumas

Atsakingai žiūrime į savo darbą, vertiname kompetenciją ir darbo standartus, naujo gaminio kūrimas- tai iššūkis pačiam sau. gamyba=kūryba!

Papildomos kryptys


Pagrindinės Reklamos4 veiklos kryptys, vykdomos visoje Europoje

  • Vidaus ir išorės reklamos iškabų projektavimas (Europa)
  • Reklamos gamyba ( reklaminiai bokšteliai, iškabos, stendai, skydai, tūrinės raidės ir t.t.) ir leidimų derinimas (Europa)
  • Spaudos darbai (Europa)
  • Metalo gaminių gamyba, virinimo ir kalvio darbai
  • Medinių stendų gamyba ir montavimas
  • Dizaino ir maketavimo paslaugos
  • Įvairios plėvelės klijavimas ant langų, stiklinių pertvarų, auto
Reklamos plotaiDarbų galerija